Zaaplikuj do pracy w Bolt Food:
Przesyłając ten formularz, zgadzasz się z naszą polityką prywatności

BOLT FOOD

Aplikacja mobilna, wypuszczona przez markę Bolt

w 2020 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na usługi dostawy jedzenia podczas pandemii. Pomysłodawcy podkreślają, że ich celem było umilenie klientom czasu spędzanego w domu, pomoc lokalnym restauracjom, a także znalezienie dodatkowego źródła dochodu dla kierowców Bolt. Wszystko po to, aby świat, do którego wrócimy po pandemii, nie był gorszy od tego, który pamiętamy. Obecnie aplikacja działa w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, ale zapowiadana jest ekspansja na wszystkie większe miasta Polski.


DLACZEGO BOLT FOOD?

Jeśli szukasz stałej lub dorywczej pracy, która jest zarówno łatwa jak i niezobowiązująca, to nie można trafić lepiej! W Bolt Food pracujesz, kiedy chcesz - bez grafiku. Po prostu logujesz się do aplikacji jako gotowy do odbierania zamówień dostawca i dowozisz dania z restauracji pod adres klienta.

Możesz poruszać się autem, rowerem, skuterem, motocyklem, a nawet hulajnogą.


Ile mogę zarobić?


Zarobki wahają się w granicach 500 – 2000 zł tygodniowo,

w zależności od tego, ile pracujesz. Stawka wynosi z reguły 12-20 zł za kurs.

Nasi najlepsi dostawcy zarabiają nawet 6000 zł miesięcznie!

Jako partner, pobieramy tylko 19 zł za rozliczenie i prowadzenie Twojej księgowości. Wypłaty z Bolt Food są co tydzień! Jeśli w danym okresie rozliczeniowym nie pracujesz, to niczego nie płacisz.

Nie zwlekaj. Czekamy na Ciebie!


ZACZNIJ WSPÓŁPRACĘ W 24 GODZINY!

Zostaw swoje dane w formularzu, abyśmy nie przeoczyli Cię podczas rekrutacji. W formularzu zaznacz, czy potrzebujesz otrzymać od nas torbę/plecak termiczny Bolt Food.

Ważne❗️

Umowa jest niezbędna do otrzymywania wypłat. Dopełnij formalności przed rozpoczęciem pracy lub podczas jej pierwszego tygodnia. Pamiętaj o umowie najmu pojazdu.

Uzupełnij swoje dane i przejdź szkolenie online. W polu wyboru partnera wpisz UDRIVER i podaj nasz NIP: 9542773921. Następnie pobierz aplikację Bolt Courier ze sklepu Google Play/App Store i czekaj na dalsze instrukcje mailowe.

W Krakowie i Gdańsku możesz jeździć z dowolną torbą termiczną. Jeśli jednak zgłosiłeś, że potrzebujesz nabyć torbę termiczną - powinieneś przesłać nam kaucję i oczekiwać na przesyłkę. Po tym jesteś gotowy! Loguj się do aplikacji, bądź w strefie i realizuj kursy!


CO ZYSKUJESZ, WSPÓŁPRACUJĄC Z UDRIVER?

Najtańsza oferta

Mamy najlepsze warunki wśród partnerów na rynku! Nasz zysk to tylko 19 zł od kwoty z aplikacji. Ponadto, opracowaliśmy sprawny system rozliczeń zarobków,

a więc wypłatę dostajesz u nas zawsze na czas.

Pracujesz legalnie

Z nami nie musisz prowadzić własnej działalności gospodarczej. 

Oferujemy Ci legalne zatrudnienie, wszelkie formalności prowadząc zgodnie z aktualnie obowiązującym prawem.

 

Elastyczne warunki

Twój wymiar pracy w Bolt Food zależy tylko od Ciebie! Chcesz pracować stale czy dorywczo? Nie musisz się określać - wiemy, jak to różnie bywa :) Z nami nie masz nad sobą szefa. Pracujesz, kiedy chcesz.

Bonusy i premie

Jeśli jesteś zadowolony z pracy z nami – polecaj nas innym kurierom! Gdy dzięki Tobie ktoś zacznie z nami pracę i przepracuje 2 tygodnie, naliczymy Ci bonusy. Możesz też liczyć na zwrot VAT za paliwo i części!

O WSPÓŁPRACY

Zapewniamy legalne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.

Masz firmę? Dajemy możliwość podpisania umowy B2B.


To proste! Za rozliczenie pobieramy tylko  19 zł od zarobku

widocznego w aplikacji, wypłacanego co tydzień.


Pracujesz ile i kiedy chcesz, a kiedy nie zarabiasz = nie płacisz!

Nie pobieramy prowizji, jeśli w danym tygodniu nie pracujesz.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, laureatami nagrody Partnera Roku UBER 2017

© 2019 Company Inc. 

Zostaw numer lub e-mail poniżej

Skontaktujemy się z tobą w najbliższym czasie