Panel Udriver

O nas

Wsparcie księgowe w pracy dla aplikacji?
Mamy dla Ciebie o wiele więcej.

Kim jesteśmy

Praca w aplikacjach to nadal nowość na rodzimym rynku pracy. Naszym celem jest stworzenie zaplecza, które sprawi, że praca kierowcy czy dostawcy w popularnych aplikacjach będzie maksymalnie bezpieczna, wygodna i komfortowa - niemal tak, jak na etacie - przy jednoczesnym zachowaniu niezależności, jakie daje ta forma zatrudnienia.

Nasi specjaliści o pracy w aplikacjach wiedzą wszystko. Dołącz i skorzystaj z naszego doświadczenia.

Co jest dla nas ważne?

Jesteśmy prężnie rozwijającą się marką, której misją jest wyjście poza ramę klasycznego partnerstwa rozliczeniowego.

Realny kontakt

Kontakt z Wami to dla nas najwyższy priorytet. Kiedy dzwonisz do Udriver, możesz liczyć na odpowiedź. I rozmowę w Twoim języku z osobą, który potrafi doradzić.

Jesteś w zespole

Staramy się nie zamykać - ani w biurze, ani w aucie. Wspólne eventy, grupy dyskusyjne i wzajemne wsparcie to atmosfera pracy, która odróżnia nas od konkurencji.

Stabilna marka

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo - w zakresie współpracy, terminowych wypłat, ubezpieczeń czy wynajmowanych aut. Tworzymy firmę, na której można polegać.

Rozwijamy się dla Was

Słuchamy Waszych pomysłów i wdrażamy  je w życie. Przyjdź do naszego biura stacjonarnego lub skontaktuj się z nami - przez messenger, telegram, telefon czy e-mail. Twój głos naprawdę ma znaczenie! ;)

Co Tobie daje praca z Udriver?

Chcesz zacząć pracę z aplikacją, ale na najlepszych możliwych warunkach?
To jest właśnie nasza oferta.

Bezpieczeństwo

Pilnujemy terminów wypłat, ubezpieczamy Cię w ZUS (umowa zlecenie lub B2B), opłacamy składki i zajmujemy się Twoimi rozliczeniami z urzędem. Z Udriver nie musisz o tym pamiętać, nie musisz wystawiać faktur i prowadzić firmy.

Lepsze zarobki

Zwracamy Ci połowę wartości VAT (przy rozliczeniu B2B), oferujemy atrakcyjne zniżki, program afiliacyjny czy wynajem auta na konkurencyjnych warunkach. Dzięki nam zarabiasz więcej.

Pełne wsparcie

Posiadamy 5 biur regionalnych, mówimy w 4 językach i pomagamy załatwić wszelkie formalności i wytyczne - od legalizacji pobytu, aż po wynajem auta na konkurencyjnych warunkach.

Aplikacje

W tych aplikacjach można jeździć w Udriver.

Zobacz, co inni Udriversi mówią o nas

W biurze pracują kompetentne osoby, obsługa jest miła, bardzo szybko uzyskałam zaświadczenie, o które prosiłam. Poza tym wynagrodzenie jest zawsze na czas, nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam ;)

Marta Borowiecka

Fachowa pomoc w każdej sprawie! Szybkie załatwianie wszystkich formalności związanych z licencjonowaniem. POLECAM!

Kuba Koszakowski

Dobry i szybki kontakt. Korzyści ze współpracy. Pomoc - bezproblemowo. 

Natalia Jabłońska

Świetna obsługa i super zespół. Chciałem pracować w taksówce, pomogli mi we wszystkim.

Вадим Грушевский

Współpracuję z partnerem Udriver już ponad rok. Wypłata jest zawsze na czas, bardzo dobry kontakt i wsparcie. Polecam z czystym sumieniem!

Jevgenii Leontiev

Nie natrafiłem na żadne problemy podczas współpracy, a opłata za rozliczenie jest mała w porównaniu z innymi firmami.

Radosław Grochowy

Jestem zadowolona z partnera Udriver. Obsługa na infolinię jest miła zawsze dowiaduje się tego o co proszę, nigdy nie czekałam długo na połączenie.

Ela Gałda

Polecam z czystym sumieniem. Gdy pojawia się problem/zapytanie zawsze służą pomocą. Z wypłatami także nie ma się do czego przyczepić.

Piotr Zasada

Dobry partner, można zarobić uczciwie + konkretna pomoc w ogarnięciu aplikacji i papierów.

Jakub Borowiec

Pracujemy razem już ponad rok. Wypłaty są zawsze na czas. Obsługa na wysokim poziomie, na wszystkie pytania otrzymałam odpowiedzi. Polecam

Алексей Чумак