Panel Udriver

Auto do taxi - wymagania, zarobki, wynajem od zaraz

Auto do taxi - wymagania, zarobki, wynajem od zaraz

Spis treści

Auto pod taxi, jakie są wymagania Uber, Bolt i FREENOW?

Praca w taxi - wynajmij nowe auto od zaraz

Zarobki na taxi - ile zarabia kierowca Uber?

 

Zastanawiasz się nad pracą w taxi? A może już pracujesz jako kierowca i rozważasz najem auta? Nasz artykuł będzie dla Ciebie przydatny w obu tych przypadkach. Praca jako kierowca Bolt, Uber czy FREENOW to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swobodę, brak szefa i (oczywiście) lubią prowadzić samochód. Jak z każdą pracą, tak i tutaj mogą pojawiać się pewne wątpliwości - na przykład te związane z samochodem pod taxi.

Przeczytaj ten artykuł, żeby poznać wymagania, jakie musi spełniać auto pod taxi (Bolt, Uber, FREENOW). Opowiemy też o zarobkach i tym, gdzie wynająć samochód pod taxi.

 

Auto pod taxi, jakie są wymagania Uber, Bolt i FREENOW?

Samochód do taxi musi spełniać pewne wymagania. Po pierwsze, auto pod taxi Uber, Bolt i FREENOW nie może mieć więcej niż 20 lat. Po drugie, auto musi przejść przegląd pod kątem tego, czy nadaje się na taksówkę. Samochód musi być 5-drzwiowy i mieć aktualne ubezpieczenie. W dowodzie musi się też znaleźć adnotacja, że jest to auto “TAXI”.

Jest jeszcze jedna rzecz - auto nie musi być Twoje. Możesz przewozić pasażerów samochodem swojej partnerki/partnera, członka rodziny lub znajomego. Równie dobrze możesz wynająć auto, które jest przystosowane pod taxi. 

Udriver ma w ofercie nowe Toyoty Corolle Hybrid (rocznik 2022/2023). Możesz wynająć samochód od zaraz i zostać pierwszym najemcą! Naprawdę warto. Statystyki pokazują, że nas kierowcy robią 45% więcej kursów - to sprawia, że więcej zarabiają, a koszt najmu auta bardzo szybko się zwraca. 

Przeczytaj też: Ile kosztuje licencja taxi? | Udriver

 

Praca w taxi - wynajmij nowe auto od zaraz

Nowa Toyota Corolla Hybrid może być Twoja! Jesteś z Warszawy, Wrocławia lub Krakowa? Zostań pierwszym najemcą, wypełnij formularz i odezwiemy się do Ciebie. Skorzystaj z promocji - przez pierwszy miesiąc zapłacisz za samochód 700 zł tygodniowo.

Dlaczego warto wynająć auto od partnera flotowego Udriver? Bo samodzielne załatwianie auta do pracy w Uber, Bolt lub FREENOW jest czasochłonne i wiąże się z różnymi formalnościami, o których możesz nie pamiętać. Samochód na wynajem dostajesz u nas od zaraz - Toyota Corolla Hybrid jest w pełni przystosowana pod pracę w taxi, ma numery boczne i koguta. 

Samochód dostajesz od nas na wyłączność, co to znaczy? Wykorzystujesz auto w pracy i prywatnie! Samochód jest niskoemisyjny, ekonomiczny, cichy, wyposażony w instalację LPG i tani (koszt przejechania 100 km to ok. 16 zł). Dodatkowym atutem jest nasze wsparcie techniczne. Nie zostawimy Cię na lodzie. Miałeś stłuczkę, coś dzieje się z autem? Możesz do nas zadzwonić. Przypominamy też regularnie o odbywaniu przeglądów. Udriver oferuje obrandowane auta (klienci widzą Cię z daleka!) w pełni przystosowane do pracy na taxi w aplikacjach takich jak Uber i Bolt. Dostajesz od nas również kartę paliwową ze zniżkami na paliwo.

Przeczytaj też: Jak zostać kierowcą Uber? Zarobki, opinie, warunki | Udriver

 

Zarobki na taxi - ile zarabia kierowca Uber?

Zarobki kierowcy taxi to rzecz, która interesuje ludzi jeszcze bardziej niż wymagania, jakie trzeba spełnić, żeby pracować na taxi. Kierowcy Uber, Bolt i FREENOW sami decydują o swojej wypłacie. Jeżdżą bez ustalonego grafiku i sami wybierają godziny, w jakich są aktywni w aplikacji. 

To, ile zarobisz na taxi, zależy więc od tego, czy jesteś kierowcą na pełen etat. Z przeliczeń wynika, że kierowcy Uber, Bolt i FREENOW zarabiają średnio ok. 25 zł/h. Ile pieniędzy trafia więc do kieszeni rekordzistów? Najlepsi kierowcy w aplikacji Uber zarabiają nawet 10 tysięcy złotych miesięcznie! 

Rozpocznij pracę na taxi. Z Udriver możesz pracować dla Uber, Bolt i FREENOW - niezależnie od tego, ile apek wybierzesz, zapłacisz stałą prowizję 50 zł + 1% od zarobków brutto. Jesteś z Warszawy, Wrocławia lub Krakowa? Wypełnij formularz i wynajmij tani samochód, który spełnia wymagania do pracy na taxi.